Apartament Pardałówka Prestige

Zapraszamy Państwa do Apartamentu Pardałówka Prestige (max. 6 os.) , który jest zlokalizowany w willowej dzielnicy Zakopanego, we wschodniej części miasta.

Położenie to największy atut obiektu. Bliskość tras i ścieżek górskich zadowoli każdego, kto wybiera się w góry i pragnie aktywnie spędzić czas. Narciarzy ucieszą oddalone o kilka minut pieszo trzy stoki narciarskie. Bliskość centrum Zakopanego jak również najważniejszych tatrzańskich szlaków turystycznych sprawiają, że Pardałówka jest bardzo często wybierana lokalizacją.

Apartament Pardałówka Prestige to połączenie nowoczesnego stylu z góralskim akcentem. To dwupoziomowy apartament w skład, którego wchodzi na dolnym poziomie: ekskluzywnie zaprojektowany salon z kominkiem i wygodnym rozkładanym narożnikiem, telewizor oraz balkon z pięknym widokiem na Tatry. Na górnym poziomie znajdują się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze stołem i krzesłami, 2 komfortowo wyposażone sypialnie oraz łazienka z kabiną natryskową . Obiekt wyróżnia się klimatycznym designem oraz funkcjonalnym wyposażeniem. Zapewniamy Państwu wygodę, bezpieczeństwo oraz maksimum prywatności.

W apartamencie bezpłatny dostęp do Internetu oraz podziemny parking. Dla Gości również udostępniamy ogród z placem zabaw, osoby lubiące piesze wędrówki mogą korzystać z kijków do Nordic Walking, które są na wyposażeniu apartamentu.

APARTAMENT

OD 170 ZŁ

Sprawdź cenę

lokalizacja

LOKALIZACJA:
OS. GEN.
BORUTY SPIECHOWICZA 6/7

Zobacz na mapie

Apartament Pardałówka Prestige